Technické prevedenia
Image is not available
Séria / Basic

Základné prevedenie lesného traktora EQUUS 175 s prednou radlicou, zadným štítom a navijákom. Pre užívateľov, ktorí su zvyknutí na klasický spôsob práce a vyhovuje im práca len s navijákom a radlicou je toto ideálna voľba. S možnosťou dodatočnej inštalácie hydraulickej ruky alebo bez. Váha traktora je od 8800 kg

Image is not available
Hydraulická ruka EQUUS 120 - drapák + klembank

Verzia basic + hydraulická ruka EQUUS 120 s osadeným drapákom štandardne vo veľkosti 0,35 a klembankom s automatickým uzatváraním (dotláčaním ) klieští. Drapák môže byť vo verzii s pílkou. Hydraulické ruky sú v dĺžkach 6,1 m; 7,5 m (dvojitý teleskop) a 9,5 m ( dvojitý teleskop). Ide o najviac predávané prevedenie vhodné na väčšinu bežných prác, kde sa vyžaduje vysoký výkon v krátkom čase. Váha traktora je od ca 12 600 kg.

Image is not available
EQUUS 175 N Harvester

Verzia basic + hydraulická ruka EQUUS 120 s osadenou harvestrovou hlavicou. Hydraulické ruky sú v dĺžkach 6,1 m; 7,5 m (dvojitý teleskop) a 9,5 m ( dvojitý teleskop). Toto prevedenie je vhodné k prebierkovej ťažbe alebo k ukončovacím prácam po ťažbe dreva. Váha traktora je od ca 13 t ( v závislosti o typu hlavice a výbavy)

Slider
Image is not available
PTO + výstupný hriadeľ
(kardan)

Chcete lesný traktor ale potrebujete aj mulčovať , prípadne vykonávať iné práce pomocou výstupného hriadeľa a nechcete kupovať ďalší jednoúčelový traktor? Ponúkame Vám skvelé riešenie: využite možnosť spojenia najvýkonnejšieho hydrostatického pohonu a unikátneho prevodu a nič Vám nebude brániť vykonávať tie najobtiažnejšie práce.

Image is not available
Ostatné využitie

Potrebujete dočasne využiť traktor na netypické účely napr. stavbu,úpravu terénu a pod.? Dokážete to jednoduchým spôsobom: pomocou robustného rýchloupínacieho systému viete nainštalovať na hydraulickú ruku EQUUS väčšinu bežných lesných drapákov, lyžicových drapákov, drapákov na haluzinu, lyžíc, mulčovacích hláv, vyžínacích hláv, drapáky s pílou a pod. Takto viete využiť traktor EQUUS aj na komunálne účely za účelom úpravy , životného prostredia prípadne v čase
prírodných katastrof ( povodne, víchrice..)

Image is not available
Doplnková výbava

Hydraulická ruka EQUUS 120; 6,1 m; s jedným teleskopom , s rozvádzačom a dvomi joystikmi

Hydraulická ruka EQUUS 120; 7,5 m; s dvoma teleskopmi , s rozvádzačom a dvomi joystikmi

klembank ( s automatickým dotláčaním klieští)

aretácia rámu, klimatizácia,
diaľkové ovládanie pre naviják resp. pre naviják a pojazd
otočné pracovisko
sedačka s vyhrievaním a kompresorom
doplnkové kabínové LED svetlá
immobilizér
Pneumatiky 540/70-30; 23.1-26 (NOKIAN, Trelleborg, Alliance)
Zuby na prednú radlicu s hydraulickým ovládaním

Slider
V prípade ďalších otázok k lesnému traktoru nás môžete kontaktovať
Slider