Prevedenie, Životnosť a Servis lesného kolesového traktora EQUUS 175N

PREVEDENIE

Predstavujeme Vám  lesný traktor EQUUS 175N, ktorého hlavnými atribútmi sú robustnosť, šetrnosť a spoľahlivosť. Traktor s jednoduchou obsluhou bez zbytočných elektronických komponentov, ktorý spĺňa náročné súčasné kritériá, vybavený najmodernejším hydrostatom s perfektne zvládnutým chladením umožňuje kombináciu vysokovýkonného lesného stroja s možnosťou presunu po cestných komunikáciách rýchlosťou 40 km/h do vzdialenosti viac ako 100 km! Najnižšie ťažisko v danej triede ho predurčuje na prácu v tých najnáročnejších terénoch.
Medzi prvými sme začali používať najmodernejšie spaľovacie motory triedy STAGE IV, zvýšili sme efektivitu transmisie a logiky celého traktora, čo umožnilo ušetriť 20-30% paliva na 1m3.
Znamená to nielen úsporu paliva a zníženie emisií, ale aj dlhšiu životnosť, lepší pomer ceny a vykonanej práce, vyšší zisk na 1m3 a teda najvyššiu pridanú hodnotu pre užívateľa.
Potrebujete traktor, ktorý dokáže manipulovať, píliť a  prepravovať drevnú hmotu vo veľkých objemoch a v krátkych časových úsekoch? Vyberte si z ponuky technických prevedení ( štandard, hydr.ruka, drapák, drapák s pílou, harvester, výstupný hriadeľ, PTO…), doplňte si traktor želanou výbavou a vysnívaný traktor je tu pre Vás!

 

ŽIVOTNOSŤ

Robustnosť, šetrnosť a spoľahlivosť sú atribúty pre lesný kolesový traktor EQUUS 175.

Rám je z vysokopevnostnej vysokokvalitnej ocele, čo garantuje vysokú životnosť a súčasne nízku váhu traktora, pri nízkej spotrebe pohonných hmôt. Kabína spĺňa najvyššie parametre bezpečnosti proti prevráteniu a prelomeniu (ROPS,FOPS,OPS) Nápravy od renomovaného nemeckého výrobcu sú nadimenzované pre oveľa vyššiu záťaž než bežne používané nápravy. Kombinácia vlastného riešenia hydrostatického prevodu a chladenia garantuje dlhodobo konštantne vysoký výkon.
Doplnkovú výbavu odporúčame od renomovaných a overených dodávateľov.

 

SERVIS

Lesný traktor EQUUS 175N – to je spoľahlivosť, jednoduchosť a primeraná cena. To sú kritériá, ktoré sme si stanovili pri konštrukcii lesného traktora EQUUS. Vyvarovali sme sa komplikovaným riadiacim jednotkám, pomocou čítačiek chýb na motore a hydrostate je ale umožnená presná a rýchla diagnostika. Hydraulické valce sú rozmerovo rovnaké, čo umožňuje rýchlu a lacnú výmenu na celom traktore. Motorová časť , pracovná hydraulika a všetky ostatné komponenty sú osadené v konštrukcii rámu tak, aby umožnili bezproblémový prístup a tým rýchle a čo najlacnejšie opravy.Podmienky záručného aj pozáručného servisu sú nastavené veľmi prístupne – poskytujeme najoptimálnejšie podmienky pri zachovaní najvyššie možnej garancie. Vlastný servisný tím Vám ochotne vždy pomôže a je k dispozícii.

V prípade ďalších otázok k lesnému traktoru nás môžete kontaktovať
Slider